Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o naszych promocjach i nowościach zapisz się do newslettera.Wpisz adres e-mail, naciśnij niebieski przycisk i gotowe!
Co jaki czas wymieniasz wycieraczki?

Gliptone GT13 GT15 - czyszczenie i pielęgnacja skóry wodoodporny

Preparaty do tapicerki skórzanej Gliptone » zestawy

  • Gliptone GT13 GT15 Liquid Leather
    Gliptone GT13 GT15 Liquid Leather
  • Gliptone GT13 GT15 Leather Preserve
    Gliptone GT13 GT15 Leather Preserve
CENA:119.00
Dostępny
masz pytania?

Gliptone Cleaner GT15 (500 ml) – środek skutecznie czyszczący zadbaną tapicerkę skórzaną, lekko zabrudzoną Twojego auta, sofy lub odzieży. Do regularnego stosowania.

Gliptone Conditoner GT13 (250 ml) –  odporny na wodę oraz promieniowanie UV nawilżający środek do konserwacji, nadający miękkość oraz przyjemny zapach prawdziwej skóry. Preparat chroni przed ponownym wnikaniem brudu i wysuszeniem skóry, która pozostaje w pomieszczeniach.nawilżający środek do konserwacji, nadający miękkość oraz przyjemny zapach prawdziwej skóry. Preparat chroni przed ponownym wnikaniem brudu i wysuszeniem skóry. Nadaje sie do kabrioletów oraz odzieży motocyklowej.

Gliptone GT15 może występować z etykietą na rynek meblowy - Leather Preserve lub samochodowy - Liquid Leather. Są to te same produkty i są one sprzedawane przez naszą firmę zamiennie w zależności od stanu magazynowego. 

Komentarze

 
stat4u